Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zjednoczonej Europy w Kołobrzegu

Szkoła z klasą


W dniach 17-21. września uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej nr 7 wzięli udział w Akcji Sprzątania Świata. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu naszych uczniów nazbieraliśmy wiele worków pełnych odpadów.

Jak zawsze na początku roku szkolnego dzieci klas młodszych utrwalają zasady jak należy zachowywać się w ruchu drogowym. Dlatego dzieci z klasy 1c spotkały się z panią policjantką sierż. Agnieszką Kalwą – Pacer, która przeprowadziła prelekcję na

...

Przez ostatni miesiąc, tj. w dniach 08.11.-16.12.2021 roku odbyła się w naszej szkole akcja Czerwonokrzyska Gwiazdka. W tym czasie aż 61 uczniów klas VII oraz VIII przyłączyło się do akcji, podczas której zbieraliśmy artykuły spożywcze oraz środki

...

Szanowni Rodzice! W trosce o bezpieczeństwo dzieci przebywających w świetlicy przypominamy, iż warunkiem uczęszczania dziecka do świetlicy szkolnej jest zatrudnienie obojga rodziców.

Klasa 1D również włączyła się w obchody Europejskiego Dnia Języków w naszej szkole. Dzieci wykonały flagi państw Unii Europejskiej i zaprezentowały swoje prace podczas lekcji języka angielskiego.

22 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Dzień Ziemi. Tegorocznym motywem przewodnim Dnia Ziemi jest hasło "Przywróć naszą Ziemię".

Uczniowie klasy Ia uczestniczyli w ciekawej lekcji, dotyczącej życia zwierząt egzotycznych. Spotkanie prowadził podróżnik, który pokazał dzieciom: kameleona, skorpiona, termitówki, lotopałankę karłowatą, gekona, węża boa, jaszczurki i jeża.

...

Uczniowie z klasy 3b i 3c wzięli udział w ekologicznych warsztatach, dzięki którym ugruntowali swoją wiedzę na temat tego, jak oszczędnie i rozważnie korzystać z wody i prądu oraz jak produkować mniej śmieci i dobrze je segregować.

26 września obchodzony jest Europejski Dzień Języków. Rada Europy, pragnąc zwrócić uwagę na znaczenie nauki języków oraz szacunek do wszystkich języków używanych w Europie, ogłosiła to święto w 2001 roku.

Hej! Byłam uczennicą Szkoły Podstawowej nr 7 przez 3 lata (wtedy było to gimnazjum nr 3). Nie będę ukrywać, że nie był to najłatwiejszy okres w moim życiu, a część szkolnych wspomnień nie jest radosna i pozytywna.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022.

W dniu 22.06.2021 roku odbyło się podsumowanie II edycji Rejonowego Konkursu pt. " Pierwsza Pomoc - Nakręćmy się" zorganizowanego przez Zarząd Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Kołobrzegu oraz Prezydenta Miasta Kołobrzeg - panią Annę

...

Cześć! Nazywam się Kacper Kolańczyk i jestem absolwentem Gimnazjum nr 3 im. Zjednoczonej Europy. Uczęszczałem do klasy z profilem o rozszerzonym angielskim.

W środę klasy 4a, 4b, 4 c i 4d przeżyły dzień pełen wrażeń na wycieczce w parku rozrywki Kajtur Event pod Trzebiatowem. Klasy, podzielone na zespoły, rywalizowały między sobą, wykonując zadania w mega konkurencjach.

Jak żyć w zgodzie z naturą i być bardziej EKO? Na to pytanie potrafią odpowiedzieć uczniowie klasy 7b, którzy wzięli udział w dwudniowych warsztatach ekologicznych w Lipiu.

Miesiąc październik jest szczególnie poświęcony modlitwie różańcowej. Z tej okazji w naszej szkole odbył się konkurs na najpiękniejszy różaniec. Ponad 40 uczniów własnoręcznie wykonało przepiękne różańce z darów natury, koralików, pereł, modeliny i innych

...

W dniu 24.09.2021 roku odbył się trzygodzinny kurs z pierwszej pomocy zorganizowany w ramach prac Szkolnego Koła PCK. W kursie wzięły udział 22 osoby z klas: VII a, VII b, VIII a oraz VIII b. Uczniowie nauczyli się podstawowych zasad udzielania

...

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i Opiekunowie, od prawie dwóch lat zmagamy się z pandemią COVID-19. W sytuacji zagrożenia epidemicznego staramy się podejmować działania, które przyczyniają się do ograniczenia ryzyka zakażenia i zwiększenia

...

Przypominamy, iż zgodnie z procedurami obowiązującymi w szkole, każdy uczeń powinien być zaopatrzony w maseczkę. Wskazane jest jej noszenie w częściach wspólnych oraz gdy nie można zachować dystansu co najmniej 1,5 m.

Międzynarodowy Dzień Kropki to święto, które od 2008 roku stwarza okazję do budowania pewności siebie, odkrywania talentów i pobudzania wyobraźni dzieci, młodzieży i dorosłych. Wszystko zaczęło się od przygody małej Vashtii.

Adres
ul. Okopowa 1a, Kołobrzeg
Email
sekretariat@sp7kg.pl
Telefon / Fax
+48 94 35 211 41
Radosna Szkoła
Zjednoczona Europa
Ministerstwo Edukacji Narodowej
eTwinning
Klub Szkół
Szkolny Informatyk
Związek Jednostek Oświatowych
https://zjoplock.pl/
insta.ling
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Back to top