Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zjednoczonej Europy

Odwiedza nas 128 gości oraz 0 użytkowników.

ul. Okopowa 1a | Kołobrzeg | tel./fax: +48 94 35 211 41 | email: sekretariat@sp7kg.pl 

Gimnazjum Nr 3 im. Zjednoczonej Europy
Gimnazjum Nr 3 im. Zjednoczonej Europy
Gimnazjum Nr 3 im. Zjednoczonej Europy
Gimnazjum Nr 3 im. Zjednoczonej Europy
Gimnazjum Nr 3 im. Zjednoczonej Europy
Gimnazjum Nr 3 im. Zjednoczonej Europy
A A A

Aktualności

Wynik bardzo dobry w kategorii ,, Beniamin” otrzymała Julia Hołup


Wyróżnienia:
W kategorii ,, Żaczek” ( kl . 2 SP):
1. Yelyzaveta Fiediuk
2. Oliwier Krasowski
W kategorii ,, Maluch” ( kl. 3 SP)
1. Patryk Smaruj
2. Alicja Sotyń
W kategorii ,, Baniamin” ( kl.5 i 6 SP)
1. Grzegorz Predykajt
2. Mikołaj Maląg
3. Hanna Cybulska
4. Julia Byszewska
5. Hanna Byszewska
W kategorii ,, Kadet” ( kl 7 i 8 SP)
1. Beata Orliństa

Serdecznie gratulujemy

Czerwiec to czas podsumowań roku szkolnego 2019/2020.


Przedstawiamy osiągnięcia naszych uczniów, które zostały zgłoszone do Narody Prezydenta Kołobrzegu w tym roku :


- Jan Mężyński kl. VIII a- laureat konkursu przedmiotowego z chemii na poziomie wojewódzkim, laureat konkursu przedmiotowego z matematyki na poziomie wojewódzkim, laureat konkursu przedmiotowego z fizyki na poziomie wojewódzkim, finalista konkursu przedmiotowego z języka polskiego na poziomie wojewódzkim oraz finalista konkursu przedmiotowego z języka angielskiego na poziomie wojewódzkim.
- Beata Orlińska kl. VIII a - finalistka konkursu przedmiotowego z języka polskiego na poziomie wojewódzkim oraz finalistka konkursu przedmiotowego z języka angielskiego na poziomie wojewódzkim. Beata uzyskała na świadectwie ukończenia szkoły średnią ocen 5,65 oraz wzorowe zachowanie.

- Bartosz Mielniczuk kl. VIII a - finalista konkursu przedmiotowego z chemii na poziomie wojewódzkim.

- Filip Borkiewicz kl. VIII a - finalista konkursu przedmiotowego z historii na poziomie wojewódzkim.

- Martyna Lisowska kl. VIII b - finalistka konkursu przedmiotowego z historii na poziomie wojewódzkim.

- drużyna w składzie :Julia Byszewska kl. VI a, Hanna Byszewska kl. VI a, Bartosz Wojnicz kl. VI a oraz Adam Szczygielski kl. III a wywalczyła II Miejsce w finale wojewódzkim w Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci w Szachach Drużynowych - dziewcząt i chłopców.

- drużyna w składzie: Julia Szymańska kl. VII a, Weronika Twaróg kl. VII a i Caroline Pilarska kl. VII a wywalczyła III miejsce w finale wojewódzkim w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży w Szkolnej Koszykówce 3 x 3 dziewcząt.

Gratulujemy!!

Uroczyste pożegnanie klas 8 przez dyrektora szkoły z zachowaniem reżimu sanitarnego

Godz. 8:00 – 9:00 klasa 8a sala 12

Godz. 9:00 – 10:00 klasa 8b sala 12

Rozdanie świadectw przez wychowawców:

Klasa 1a godz. 11:00 – 12:00 sala nr 2

Klasa 1b godz. 9:00 – 10:00 sala nr 2

Klasa 1c godz. 10:00 – 11:00 sala nr 5

Klasa 1d godz. 11:00 – 12:00 sala nr 5

Klasa 2a godz. 9:00 – 10:00 sala nr 4

Klasa 2c godz. 10:00 – 11:00 sala nr 4

Klasa 2b godz. 10:00 – 11:00 sala nr 3

Klasa 2d godz. 8:00 – 9:00 sala nr 3

Klasa 3a godz. 8:00 – 9:00 sala nr 6

Klasa 3b godz. 9:00 – 10:00 sala nr 7

Klasa 4a godz. 10:00-11:00 sala 207

Klasa 5a godz. 9:00-10:00 sala 109

Klasa 5b godz. 9:00 – 10:00 sala 203

Klasa 5c godz. 11:00-12:00 sala 208

Klasa 6a godz. 11:00-12:00 sala 206

Klasa 7a godz. 10:00 – 11:00 sala 205

Klasa 7b godz. 10:00 – 11:00 sala 106

KONKURS POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA na film lub komiks edukacyjny pt. „Pierwsza Pomoc- nakręćmy się”

W dniu 23.06.2020 roku odbyło się podsumowanie konkursu na film lub komiks edukacyjny pt. „Pierwsza pomoc – nakręćmy się”. Organizatorem konkursu był Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Kołobrzegu, Prezydent miasta Kołobrzeg – pani Anna Mieczkowska, Starosta Kołobrzeski – pan Tomasz Tamborski.

Gratulujemy Wam serdecznie

Wyniki

Uczennica klasy 4 A Joanna Bonczkowska została laureatką miejskiego konkursu plastycznego „Mój bohater”. Bohater stworzony przez Asię pojawił się na tle kołobrzeskiego krajobrazu. Cieszymy się z sukcesu Joanny i dziękujemy, że możemy podziwiać piękną pracę.

Hania Tetera, uczennica klasy II a naszej szkoły, zajęła I miejsce, w miejskim konkursie plastycznym pt. " Mama i Ja w moim mieście" w kategorii dzieci od 9 do 12 lat.
Serdecznie gratulujemy Hani, sukcesu!

Bukiet kwiatów dla Mamy to za mało.
Chcemy dać Jej łąkę całą.
Ozdobioną pięknymi kwiatami,
które stworzyliśmy sami.
Z najserdeczniejszymi życzeniami z okazji Dnia Mamy - uczniowie kl. 2c.