Memoriał im Michała Barty

W ubiegłym tygodniu odbyły się zawody lekkoatletyczne dla dzieci ze szkół podstawowych z miasta i powiatu w ramach Memoriału im Michała Barty. Bardzo liczna grupa lekkoatletów reprezentowała naszą szkołę. Wielokrotnie stawaliśmy na podium.

Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół i Przedszkoli w Szachach

20 września w Katowicach odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół i Przedszkoli w Szachach. Jednym z nich był reprezentant naszej szkoły Piotr Werema, uczeń klasy 1C. Zdobył on 16 miejsce spośród ponad tysiąca uczestników. Gratulujemy Piotrusiowi i życzymy dalszych sukcesów.

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2023 - INFORMACJE

UWAGA! Sposób organizacji i przeprowadzenia egzaminu ósmoklasisty w 2023 roku może zostać zmodyfikowany jeżeli będzie to konieczne ze względu na zapewnienie bezpieczeństwa sanitarnego w związku z COVID-19.

Sprzątanie świata

W dniu 16.09.2022 r. jak co roku, uczniowie klas 1-3 oraz 4d wraz z opiekunami przyłączyli się do akcji "Sprzątanie Świata". W tym roku akcja ta przebiegła pod hasłem "Wszystkie śmieci nasze są". Głównym celem akcji było rozbudzenie świadomości ekologicznej i odpowiedzialności za środowisko naturalne, jak również przekazanie uczniom znaczenia segregacji odpadów w codziennym życiu.

Festyn sportowy - Sport to zdrowie - uświadom to sobie!

Mimo niesprzyjającej aury udał się znakomicie!! Wszyscy stanęli na wysokości zadania! Oferta na stoiskach była bardzo bogata, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dzięki zaangażowaniu tak wielu osób udało nam się zebrać 11390 zł!

Międzynarodowy Dzień Kropki

To popularne święto kreatywności, zabawy i odwagi. Tego dnia uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy instytucji kultury na całym świecie organizują wiele ciekawych zabaw i happeningów, które pomagają dzieciom odkrywać talenty, pobudzać wyobraźnię, poznawać swoje mocne strony i wspólnie dobrze się bawić.