Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zjednoczonej Europy w Kołobrzegu

Szkoła z klasą

Dbaj o swoją planetę

W konkursie plastycznym o tematyce ekologicznej pt. "Dbaj o swoją planetę" zorganizowanym przez I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu w kategorii szkół podstawowych z miasta i powiatu kołobrzeskiego uczniowie naszej szkoły zajęli całe podium.

Pasowanie na ucznia

W naszej szkole odbyło się ważne wydarzenie dla całej społeczności szkolnej. Uczniowie klas pierwszych zostali oficjalnie pasowani na uczniów. W uroczystości wzięła udział Pani Anna Mieczkowska - Prezydent Miasta Kołobrzeg oraz rodzice i opiekunowie uczniów. Cała uroczystość wywołała u wszystkich dużo pozytywnych emocji.

Piotr Perski złotym medalistą

Chcielibyśmy podzielić się wspaniałą informacją. W miniony weekend Piotr Perski, uczeń klasy 4b, uczestniczył w zawodach "O Puchar Prezydenta Miasta Koszalin 2022" wywalczył w swojej kategorii wiekowej 1 miejsce w wyścigu na dystansie 50 m stylem grzbietowym oraz 1 miejsce w wyścigu na dystansie 100 m stylem grzbietowym.

Memoriał im Michała Barty

W ubiegłym tygodniu odbyły się zawody lekkoatletyczne dla dzieci ze szkół podstawowych z miasta i powiatu w ramach Memoriału im Michała Barty. Bardzo liczna grupa lekkoatletów reprezentowała naszą szkołę. Wielokrotnie stawaliśmy na podium.

Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół i Przedszkoli w Szachach

20 września w Katowicach odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół i Przedszkoli w Szachach. Jednym z nich był reprezentant naszej szkoły Piotr Werema, uczeń klasy 1C. Zdobył on 16 miejsce spośród ponad tysiąca uczestników. Gratulujemy Piotrusiowi i życzymy dalszych sukcesów.

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2023 - INFORMACJE

UWAGA! Sposób organizacji i przeprowadzenia egzaminu ósmoklasisty w 2023 roku może zostać zmodyfikowany jeżeli będzie to konieczne ze względu na zapewnienie bezpieczeństwa sanitarnego w związku z COVID-19.

Adres
ul. Okopowa 1a, Kołobrzeg
Email
sekretariat@sp7kg.pl
Telefon / Fax
+48 94 35 211 41
Radosna Szkoła
Zjednoczona Europa
Ministerstwo Edukacji Narodowej
eTwinning
Klub Szkół
Szkolny Informatyk
Związek Jednostek Oświatowych
https://zjoplock.pl/
insta.ling
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Back to top