Hanna Maciejewska

Hej! Byłam uczennicą Szkoły Podstawowej nr 7 przez 3 lata (wtedy było to gimnazjum nr 3). Nie będę ukrywać, że nie był to najłatwiejszy okres w moim życiu, a część szkolnych wspomnień nie jest radosna i pozytywna.

Gimnazjum to trudny czas dla młodego człowieka, dlatego szczerze zazdroszczę uczniom 8. klasowej podstawówki. Te dobre i miłe wspomnienia zawdzięczam głównie nauczycielom… może to być rzadko spotykane, ale tak właśnie było. Tutaj szczególne podziękowania dla Pani Agaty Kaczmarek, która nie uczyła mojej klasy, jednak prowadziła kółko teatralne, do którego chodziłam. Tam odnajdywałam się zdecydowanie najlepiej i czułam się w pełni sobą.

Całe moje życie od najmłodszych lat kręci się wokół tańca. Już jako 3 latka poszłam na pierwsze zajęcia tańca towarzyskiego i tak zostało do dziś. Na swoim koncie mam kilka sukcesów, którymi mogę się pochwalić. Są to między innymi tytuł II Vicemistrza Polski w 10 tańcach w kategorii U21 czy tytuł Mistrza Polski na Otwartych Mistrzostwach Polski Baltic Cup w tańcach standardowych. Razem z partnerem zdobywałam również wysokie miejsca na arenie międzynarodowej, np. na Pucharze Europy.

Po ukończeniu gimnazjum kontynuowałam naukę w I LO im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu, a aktualnie studiuję wychowanie fizyczne na Uniwersytecie Szczecińskim. Interesuje się różnymi sportami i kiedy tylko mam okazję próbuję nowych rzeczy. Moją nową "zajawką” jest boks, który wiele wnosi do mojego życia, lecz największą pasją nadal jest taniec. Realizuje się teraz jako trener.
Uczę tańca towarzyskiego oraz prowadzę zajęcia taneczne w dwóch klubach w Kołobrzegu, w domu kultury w Gościnie oraz kołobrzeskich przedszkolach i szkołach. Zajmuję się głównie treningiem sportowym dzieci ale pod moim okiem trenują również dorośli. Współtworzę również kołobrzeską, ekologiczną firmę produkującą torebki, plecaki i wiele innych akcesoriów z washpapy.
Wszystkim uczniom Szkoły Podstawowej nr 7 życzę udanego odkrywania siebie oraz swoich pasji. Nie dajcie się i idźcie po swoje!!!