Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zjednoczonej Europy w Kołobrzegu

Szkoła z klasą

Ogólnopolski konkurs organizowany przez MEiN i NDAP "Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje..."

Konkurs jest dedykowany uczniom klas IV-VIII szkół podstawowych oraz wszystkim uczniom szkół ponadpodstawowych. Celem przedsięwzięcia jest przybliżenie postaci błogosławionych Józefa Ulmy oraz członków jego rodziny, a także innych osób, które wykazały się bohaterską postawą i odwagą poprzez ratowanie życia ludzkiego podczas II wojny światowej. Założeniem inicjatywy jest również propagowanie wiedzy na temat gromadzenia i sposobów zabezpieczania pamiątek przeszłości w archiwach rodzinnych.

#przerwanaczytanie

Czytając, żyjemy podwójnie- bierzemy udział w akcji bicia rekordu w jednoczesnym czytaniu na przerwie. 26 października przynieś do szkoły swoją ulubioną książkę i zrób sobie przerwę na czytanie. Zanurz się w świat Twoich ulubionych bohaterów literackich i żyj podwójnie, a przy okazji bądź jednym z uczestników bicia rekordu w czytaniu na przerwie.

Posiłki dla uczniów w szkołach w roku szkolnym 2023/2024

Centrum Usług Społecznych w Kołobrzegu zaprasza rodziny z dziećmi w wieku szkolnym zamieszkałe w Kołobrzegu do składania wniosków o przyznanie posiłków uczniom w czasie nauki w szkole.

European Day of Languages Festival

Z dumą informujemy, że nasza szkoła w roku szkolnym 2023/24 będzie realizować ogólnopolski projekt edukacyjny - European Day of Languages Festival.

Darowizna na Fundusz Rady Rodziców

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 7 im. Zjednoczonej Europy w Kołobrzegu informuje, że składka - darowizna na Fundusz Rady Rodziców wynosi:

Adres
ul. Okopowa 1a, Kołobrzeg
Email
sekretariat@sp7kg.pl
Telefon / Fax
+48 94 35 211 41
Radosna Szkoła
Zjednoczona Europa
Ministerstwo Edukacji Narodowej
eTwinning
Klub Szkół
Szkolny Informatyk
Związek Jednostek Oświatowych
https://zjoplock.pl/
insta.ling
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Back to top