Taneczno - sportowy obóz dla każdego

Szkoła Tańca VSDS zaprasza na taneczno-sportowy obóz dla wszystkich chętnych dzieci od 7 roku życia (nie tylko dla tancerzy VSDS). 10 dni wspaniałej zabawy!

Polscy nobliści w oczach dzieci

Uczniowie klasy 3a wykonali ciekawe prace plastyczne w ramach projektu" Czy znam polskich noblistów?". Dzieci wykazały się dużą wyobraźnią i w czasie prezentacji przedstawiły wiele nieznanych ciekawostek oraz informacji, które zainteresowały wszystkich.

Dzień Ziemi

22 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Dzień Ziemi. Tegorocznym motywem przewodnim Dnia Ziemi jest hasło "Przywróć naszą Ziemię".

Ekologiczne warsztaty

Uczniowie z klasy 3b i 3c wzięli udział w ekologicznych warsztatach, dzięki którym ugruntowali swoją wiedzę na temat tego, jak oszczędnie i rozważnie korzystać z wody i prądu oraz jak produkować mniej śmieci i dobrze je segregować.