Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zjednoczonej Europy w Kołobrzegu

Szkoła z klasą

Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym

We wtorek, 18 kwietnia, w naszej szkole odbyły się eliminacje do powiatowego etapu Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym. W eliminacjach wzięło udział 24 uczniów szkół podstawowych z terenu miasta Kołobrzeg.

Zmagania obejmowały dwie konkurencje: test wiedzy z przepisów o ruchu drogowym oraz jazda rowerem - tor sprawnościowy. Nasza szkołę reprezentowały dwie drużyny uczniów z klasy 5C a jednej z tych drużyn udało się zakwalifikować do etapu powiatowego, który odbędzie się 28 kwietnia we Wrzosowie. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju i życzymy powodzenia na eliminacjach powiatowych!

Adres
ul. Okopowa 1a, Kołobrzeg
Email
sekretariat@sp7kg.pl
Telefon / Fax
+48 94 35 211 41
Radosna Szkoła
Zjednoczona Europa
Ministerstwo Edukacji Narodowej
eTwinning
Klub Szkół
Szkolny Informatyk
Związek Jednostek Oświatowych
https://zjoplock.pl/
insta.ling
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Back to top