Ekologiczne warsztaty

Uczniowie z klasy 3b i 3c wzięli udział w ekologicznych warsztatach, dzięki którym ugruntowali swoją wiedzę na temat tego, jak oszczędnie i rozważnie korzystać z wody i prądu oraz jak produkować mniej śmieci i dobrze je segregować.

Podsumowaniem pierwszej części zajęć był interaktywny quiz na uwielbianej przez dzieci platformie Kahoot.

Następnie wszyscy otrzymali kredki do malowania tkanin oraz ekologiczne, bawełniane torby, na których dzieci wykonały niepowtarzalne ilustracje. Ozdobione według własnego pomysłu torby pozwalają poczuć się wyjątkowo i sprawiają, że chce się je nosić zawsze i wszędzie.

Dziękujemy wspaniałym Rodzicom za zakup materiałów do zajęć.

Ekologiczne warsztaty - Foto 1
Ekologiczne warsztaty - Foto 2