Wyprawka

Zapoznaj się z nasza wyprawkę...

Listy MEN

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i Opiekunowie, od prawie dwóch lat zmagamy się z pandemią COVID-19. W sytuacji zagrożenia epidemicznego staramy się podejmować działania, które przyczyniają się do ograniczenia ryzyka zakażenia i zwiększenia bezpieczeństwa.

Szanowni Rodzice przyszłych Pierwszoklasistów. W Zakładce DOKUMENTY / REKRUTACJA znajdują się materiały dotyczące rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2022/2023.

Ogłoszenie Dyrektora Szkoły - maseczki

Od dnia 22.10.2021 w szkole obowiązuje konieczność noszenia maseczek w częściach wspólnych przez uczniów i nauczycieli. Jest to związane ze zwiększającą się liczbą zachorowań uczniów na COVID-19 oraz inne choroby przenoszone drogą kropelkową.

Dziecko w świetlicy szkolnej

Szanowni Rodzice! W trosce o bezpieczeństwo dzieci przebywających w świetlicy przypominamy, iż warunkiem uczęszczania dziecka do świetlicy szkolnej jest zatrudnienie obojga rodziców.

Wyprawka pierwszoklasisty

Zapraszam do zapoznania się z podstawową wyprawką dla ucznia w roku szkolnym 2021/22.