Dzień Otwarty Szkoły

Dzień Otwarty Szkoły - serdecznie zapraszamy.

PLEBISCYT EDUKACYJNY 2023

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że nasza szkoła zdobyła I miejsce w Plebiscycie Edukacyjnym "Szkoła na medal" w powiecie kołobrzeskim, organizowanym przez Głos Koszaliński oraz Głos Szczeciński.

Konkurs "Pokaż mi swój Kołobrzeg"

Zapraszamy do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym POKAŻ MI SWÓJ KOŁOBRZEG - konkurs został wydłużony do 8 lutego 2024 r.

ZACZAROWANY ŚWIAT BAŚNI H. CH. ANDERSENA

W dniu 13.12.2023 r. w bibliotece szkolnej odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu "ZACZAROWANY ŚWIAT BAŚNI H. CH. ANDERSENA". Za pięknie wykonane prace uczniowie otrzymali książki ufundowane przez Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa.

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Nasza szkoła po raz trzeci przystąpiła do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Tym razem oprócz promocji czytelnictwa celem jest tworzenie warunków do rozwoju czytelnictwa.