Podręczniki

Zapraszamy wszystkich uczniów do zapoznania się z obowiązującymi podręcznikami w naszej szkole...

Zwrot podręczników

Zwrot podręczników w klasach 1-3 odbędzie się 13.06.2022 r. Uczniowie przynoszą podręczniki w opisanych reklamówkach( imię, nazwisko ucznia , klasa).Zostawiają je u wychowawcy klasy.

I miejsce w plebiscycie

Miło nam poinformować iż pani Violetta Nitkowska, wicedyrektor naszej szkoły oraz wychowawca i nauczyciel matematyki, otrzymała pierwsze miejsce w plebiscycie edukacyjnym w kategorii nauczyciel klas IV-VIII w powiecie kołobrzeskim organizowanym przez Glos Koszaliński.  Gratulujemy!

Sukcesy w konkursie "Meandry Polszczyzny”

Z dumą informujemy, że uczennice naszej szkoły zajęły czołowe miejsca w konkursie "Meandry Polszczyzny" zorganizowanym przez I LO im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu.

XXVIII Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy

W dniu 23.04.2022 roku odbyły się XXVIII Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy zorganizowane przez Polski Czerwony Krzyż w Kołobrzegu. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Hanna Rasztubowicz kl. 8 b, Marcjanna Biernacka kl. 8 b, Oliwia Domachowska kl. 8b, Julia Figa kl. 8b, Marianna Wagner kl. 8a.

Czerwonokrzyska Gwiazdka

Przez ostatni miesiąc, tj. w dniach 08.11.-16.12.2021 roku odbyła się w naszej szkole akcja Czerwonokrzyska Gwiazdka. W tym czasie aż 61 uczniów klas VII oraz VIII przyłączyło się do akcji, podczas której zbieraliśmy artykuły spożywcze oraz środki czystości.

Olimpiada Zdrowego Stylu Życia 2021

Po raz kolejny nasze uczennice nas nie zawiodły. W dniu 15.12.2021 roku odbyła się Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Miło nam poinformować, że uczennice naszej szkoły zajęły czołowe miejsca w Międzyszkolnym Konkursie Literackim ,,20 listopada dzieci głoszą swoje prawa” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 5 im. Jana Pawła II w Kołobrzegu.

I miejsce – Marta Wacko (kl. 7a)
III miejsce – Hanna Rasztubowicz (kl. 8b)

Marta i Hania napisały piękne listy do rówieśników.
Gratulujemy!

OLIMPIADA WIEDZY O HIV i COVID

Po raz kolejny nasi uczniowie nas nie zawiedli. Tym razem najlepsza okazała się Hanna Rasztubowicz klasy 8 b, która zajęła III miejsce na terenie Miasta Kołobrzeg i Powiatu Kołobrzeskiego w Olimpiadzie Wiedzy o HIV i COVID.

Zbiórka karmy

W naszej szkole w klasach 5-8 została przeprowadzona od 15- 29.10 br zbiórka karmy i innych artykułów dla bezdomnych zwierząt ze Schroniska „REKS” w Kołobrzegu. Celem tej inicjatywy była poprawa standardu pobytu podopiecznych schroniska oraz kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt wśród uczniów.