Tatiana Gutowska w finałowej 16 TVP 2 You Can Dance Nowa Generacja

Tancerka Vigor Styl Dance Studio (VSDS), działającego przy naszej szkole Tatiana Gutowska znalazła się w FINAŁOWEJ 16 programu TVP 2 You Can Dance Nowa Generacja!

Brawo! Gratulujemy! Tatianę będzie można oglądać w programach na żywo w TVP 2 w piątki o godz. 20:50. Tatiana to jest Twój czas! Spełniaj marzenia i wytańcz nam najpiękniejsze choreografie na scenie YCD!

Trenerkami Tatiany są: Paulina Harris i Magdalena Sokołowska.

Pierwszy etap tanecznej przygody to castingi, podczas których wybrana zostanie pięćdziesiątka młodych tancerzy, którzy powalczą o szesnaście finałowych miejsc. Castingi do nowej edycji przyciągnęły tłumy młodych tancerzy marzących o zdobyciu biletu do Szkoły Tańca „You Can Dance. Nowa Generacja 2”. W odcinkach castingowych widzowie zobaczą różne style taneczne z całego świata: hip hopowe flow, modernowe wyskoki, czy baletowe piruety. Uczestnicy zatańczą w: adidasach, obcasach, butach do stepowania, puentach, a nawet bez butów, boso i w skarpetach. Jurorzy będą mieli trudne zadanie – młodzi tancerze wyzwą ich na taneczne pojedynki i nie tylko. Kto podbije serca jurorów i przejdzie do kolejnego etapu? Odpowiedź już w styczniowych odcinkach „You Can Dance. Nowa Generacja 2”.

Spośród wszystkich tancerzy, którzy zgłosili się na castingi, najlepsza pięćdziesiątka otrzyma wymarzony bilet do Szkoły Tańca „You Can Dance. Nowa Generacja 2”. Ten etap rywalizacji to dziesiątki godzin spędzonych w salach pod okiem najlepszych trenerów w Polsce. Uczestnicy sprawdzą się w trzech tanecznych żywiołach, a wielką niespodzianką dla dzieci będzie muzyczna supergwiazda.

Do kolejnego etapu – odcinków studyjnych – przejdzie szesnaścioro najzdolniejszych młodych tancerzy. Uczestnicy zaprezentują się w choreografiach grupowych, zaskakujących duetach i popisowych solówkach. Na tym etapie o awansie do kolejnego odcinka decydować będą jurorzy i telewidzowie głosujący na swoich faworytów. Radość przeplatać się będzie ze stresem i wzruszeniami. W połączeniu z porywającymi choreografiami, nowoczesną oprawą i utalentowanymi młodymi tancerzami widzowie obejrzą taneczne show na najwyższym poziomie.