Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego w Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zjednoczonej Europy w Kołobrzegu powstała wyjątkowa klasa oparta o zawodników Akademii Piłkarskiej Kotwica Kołobrzeg.
Szkoła zapewnia doskonałe warunki do rozwoju sportowego, ale przede wszystkim do nauki, która jest najważniejsza.

Dziewczęta i chłopcy doskonalą swoje umiejętności piłkarskie pod okiem Trenera Naszej Akademii Paweł Waśków w ramach zajęć szkolnych.
Treningi w szkole opierają się o plan szkolenia w Akademii.
Stawiamy na indywidualny rozwój każdego zawodnika i zawodniczki.
Łącznie uczniowie klasy mają aż 10 godzin wychowania fizycznego w tygodniu!
Jednocześnie nie zapominamy o nauce. Wierzymy, że dobry piłkarz lub piłkarka to jednocześnie dobry uczeń i uczennica.
Na pewno jeszcze usłyszymy o klasie 4c w Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zjednoczonej Europy w Kołobrzegu