Czerwiec to czas podsumowań roku szkolnego 2019/2020.

Przedstawiamy osiągnięcia naszych uczniów, które zostały zgłoszone do Narody Prezydenta Kołobrzegu w tym roku :

- Jan Mężyński kl. VIII a- laureat konkursu przedmiotowego z chemii na poziomie wojewódzkim, laureat konkursu przedmiotowego z matematyki na poziomie wojewódzkim, laureat konkursu przedmiotowego z fizyki na poziomie wojewódzkim, finalista konkursu przedmiotowego z języka polskiego na poziomie wojewódzkim oraz finalista konkursu przedmiotowego z języka angielskiego na poziomie wojewódzkim.
- Beata Orlińska kl. VIII a - finalistka konkursu przedmiotowego z języka polskiego na poziomie wojewódzkim oraz finalistka konkursu przedmiotowego z języka angielskiego na poziomie wojewódzkim. Beata uzyskała na świadectwie ukończenia szkoły średnią ocen 5,65 oraz wzorowe zachowanie.

- Bartosz Mielniczuk kl. VIII a - finalista konkursu przedmiotowego z chemii na poziomie wojewódzkim.

- Filip Borkiewicz kl. VIII a - finalista konkursu przedmiotowego z historii na poziomie wojewódzkim.

- Martyna Lisowska kl. VIII b - finalistka konkursu przedmiotowego z historii na poziomie wojewódzkim.

- drużyna w składzie :Julia Byszewska kl. VI a, Hanna Byszewska kl. VI a, Bartosz Wojnicz kl. VI a oraz Adam Szczygielski kl. III a wywalczyła II Miejsce w finale wojewódzkim w Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci w Szachach Drużynowych - dziewcząt i chłopców.

- drużyna w składzie: Julia Szymańska kl. VII a, Weronika Twaróg kl. VII a i Caroline Pilarska kl. VII a wywalczyła III miejsce w finale wojewódzkim w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży w Szkolnej Koszykówce 3 x 3 dziewcząt.

Gratulujemy!!