Drodzy Rodzice, mili Uczniowie,

w klasach 4, 5 i 6 obowiązują podręczniki oraz ćwiczenia do języka niemieckiego Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne seria: "PUNKT":

- klasa >>4 i 5 podręcznik i ćwiczenia<<

- klasa >>6 podręcznik i ćwiczenia<<

Ponieważ nauka drugiego j. obcego w tych klasach jest dodatkowa - ministerstwo nie zapewnia podręczników ani ćwiczeń - Rodzice musza zakupić je sami.

Również podręczniki do religii nie są refundowane. Osoby chodzące na religię powinny same zaopatrzyć się w:

- klasa 1 wydawnictwo św. Wojciecha - podręcznik ucznia oraz karty pracy "Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa:

- klasa 2 wydawnictwo św. Wojciecha - podręcznik ucznia oraz karty pracy "Kochamy Pana Jezusa"

- klasa 3 wydawnictwo św. Wojciecha - podręcznik ucznia oraz karty pracy "Przyjmujemy Pana Jezusa"

- klasa 4 wydawnictwo Jedność - podręcznik ucznia i zeszyt ćwiczeń z serii "Miejsce pełne BOGActw"

- klasa 5 wydawnictwo Jedność - podręcznik ucznia i zeszyt ćwiczeń z serii "Spotkania uBOGAcające"

- klasa 6 wydawnictwo Jedność - podręcznik ucznia i zeszyt ćwiczeń z serii "Tajemnice BOGAtego życia"

- klasa 7 wydawnictwo WAM seria: Odsłonić twarz Chrystusa, podręcznik ucznia - "Szukam Was" (może też być dawny podręcznik do I kl. gimnazjum o tym samym tytule i żółtym roku okładki)

- klasa 8 wydawnictwo WAM seria: Odsłonić twarz Chrystusa, podręcznik ucznia - "Jestem z Wami" (może też być dawny podręcznik do II kl. gimnazjum o tym samym tytule i żółtym roku okładki)

Podręczniki do pozostałych przedmiotów Uczniowie otrzymują we wrześniu do użytkowania na dany rok szkolny nieodpłatnie.