Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zjednoczonej Europy

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

ul. Okopowa 1a | Kołobrzeg | tel./fax: +48 94 35 211 41 | email: sekretariat@sp7kg.pl 

Gimnazjum Nr 3 im. Zjednoczonej Europy
Gimnazjum Nr 3 im. Zjednoczonej Europy
Gimnazjum Nr 3 im. Zjednoczonej Europy
Gimnazjum Nr 3 im. Zjednoczonej Europy
Gimnazjum Nr 3 im. Zjednoczonej Europy
Gimnazjum Nr 3 im. Zjednoczonej Europy
A A A

W najbliższym roku szkolnym przewidywane są cztery klasy pierwsze (I a z dodatkowymi zajęciami z akrobatyki).

Listy uczniów przyjętych do klas pierwszych:

KLASA I A

WYCHOWAWCA PANI IWONA SOBCZAK-SIKORA

Nazwisko Imię

1. ADAMSKA MAJA

2. AUGUSTYM-STUDZIŃSKA MARCELINA

3. DROBEK ALAN

4. FOLTA LENA

5. HANUSZEK FILIP

6. JAKUBOWSKI MARCEL

7. JANA ALEKSANDRA

8. KAŹMIERCZAK ADRIAN

9. KURCIN ANTONI

10. MATERNA BRUNO

11. MILERSKA ZOFIA

12. NOWAKOWSKA AMELIA

13. PAWŁOWSKA NADIA

14. PILARSKA NICOLA

15. SKOWROŃSKA POLA

16. STRÓŻYNA KORNELIA

17. SULEJ ALAN

18. ŚWIĘTLICKA SARA

19. UDYCZ HANNA

KLASA I B

WYCHOWAWCA PANI JOANNA SZOĆ

Nazwisko Imię

1. DEMBSKI ALEKSANDER

2. JAGŁA IGA

3. JAWORSKI PIOTR

4. KALINOWSKI HUBERT

5. KAŹMIERSKA WERONIKA

6. KOZIARZ ŁUCJA

7. KRAZIŃSKI WOJCIECH

8. ŁAWNICZAK ZUZANNA

9. ŁOBODZIŃSKA ALICJA

10. MUSIAŁ JAKUB

11. NYGA FILIP

12. PERSKI PIOTR

13. SZEWCZYK OLIWIA

14. SZYMANEK SZYMON

15. ŚWIETLIK FILIP

16. WIELGOŁASKA HANNA

17. WOŹNIAK GABRIELA

18. WOŹNIAK NATALIA

19. ZIELIŃSKI JAKUB

20. ZIENIUK MATYLDA

KLASA I C

WYCHOWAWCA PANI EWELINA SUDNIKOWICZ

Nazwisko Imię

1. ANGERMAN MAKSYMILIAN

2. ATANASOV BLANKA

3 CHMIEL KACPER

4. CIEŚLIK AMELIA

5. CIOŁAK MARIKA

6. GAŁGAS STANISŁAW

7. KAŁUŻNA NADIA

8. KOZŁOWSKI NIKODEM

9. MACHNICKI MARCEL

10. MAJEWSKI JAKUB

11. PETRI JULIA

12. SKOBIEJKO GRACJAN

13. STACHOWICZ OLIWIA

14. STELMASZYK JAKUB

15. UZNAŃSKI ADAM

16. WEIWER MATEUSZ

17. WIERZBA JULIA

18. WOJTAS DOMINIK

KLASA I D

WYCHOWAWCA PANI ALEKSANDRA RYMARZ

Nazwisko Imię

1. BONDARCZUK ANNA

2. BRZOZOWICZ OLGA

3. CIEŚLICZKA ZUZANNA

4. CHYLAK MATEUSZ

5. DERBIN HANNA

6. DROZDEK BARTOSZ

7. CHOŁOWCZYC ANTONI

8. KOBYLAK GRZEGORZ

9. KOWALSKI TYMOTEUSZ

10. NITSCHE PAULA

11. OLCZYK ADAM

12. PIASECKI KONRAD

13. SEMENOWICZ MICHAŁ

14. STĘPIEŃ ALEKSANDRA

15. TOCZEK ALEKSANDER

16. TRYCZYK KAROLINA

17. ULATOWSKI MARCEL

18. WIŚNIEWSKA LENA

19. ZIĘBA CELINA